Alidya to specjalistyczny preparat stosowany w terapiach antycellulitowych. Jego innowacyjne, wielopłaszczyznowe działanie pozwala na zmniejszenie obwodu tych partii ciała, gdzie gromadzi się cellulit. Jest to możliwe, dzięki efektywnemu działaniu przeciwobrzękowemu – preparat Alidya wiąże atomy żelaza, których złogi odkładają się w przestrzeni międzykomórkowej, a także likwiduje ich toksyczne działanie. Poza tym powoduje usunięcie nadmiaru wody z macierzy międzykomórkowej i pobudza mikrokrążenie, a dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, przyczynia się do uwolnienia z organizmu wolnych rodników.

cena zabiegu portfel

Cena

od 250zł
czas zabiegu zegar

Czas zabiegu

60 - 90 minut
cena zabiegu portfel

Liczba zabiegów

1 - 6
odstep czasowy między zabiegany klepsydra

Odstępy

1 tydz.
obszar

Obszary

Uda, Pośladki, Brzuch, Inne partie ciała

Jak wygląda zabieg ALIDYA?

Preparat Alidya wprowadza się w tkankę podskórną metodą mezoterapii igłowej i stosowany jest w tych partiach ciała, gdzie najczęściej gromadzi się cellulit (tj. uda, pośladki). Dzięki mikroiniekcjom substancje aktywne wprowadzane są w głąb tkanki z pominięciem warstwy naskórka. Zaletą tego zabiegu jest mała inwazyjność, wysokie bezpieczeństwo i bardzo krótki okres rekonwalescencji.

Ile trawa zabieg ALIDYA?

Zabieg trwa ok. 30 minut. Zazwyczaj zaleca się wykonanie kilku zabiegów w tygodniowych odstępach, ale po konsultacjach ze specjalistami L.A. Beauty opracowywany jest indywidualny program leczenia.

Zalety zabiegu ALIDYA

 • Skuteczna redukcja cellulitu
 • Odzyskanie zdrowego wyglądu skóry
 • Bezpieczeństwo i mała inwazyjność zabiegu
 • Poprawa ogólnej kondycji skóry

Przeciwwskazania dla zabiegu ALIDYA

 • W przypadku stanów zapalnych i chorób skóry
 • W trakcie ciąży i karmienia piersią
 • Występowanie alergii skórnych i schorzeń autoimmunologicznych

Mechanizm działania zabiegu ALIDYA

Zabieg ALIDYA to zaawansowana terapia antycellulitowa, która działa na kilka sposobów, aby skutecznie zredukować cellulit i poprawić wygląd skóry.

 1. Usuwanie złogów żelaza: Preparat ALIDYA zawiera składniki, które wiążą atomy żelaza gromadzące się w przestrzeni międzykomórkowej. Złogi żelaza mogą przyczyniać się do powstawania cellulitu, a ich usunięcie pomaga zmniejszyć jego widoczność.

 2. Redukcja obrzęków: ALIDYA działa przeciwobrzękowo, pomagając usunąć nadmiar wody z macierzy międzykomórkowej. To pomaga zmniejszyć obrzęk i poprawia wygląd skóry dotkniętej cellulitem.

 3. Stymulacja mikrokrążenia: Preparat ALIDYA pobudza mikrokrążenie w skórze, co zwiększa dostarczanie składników odżywczych i tlenu do komórek skóry. To z kolei przyczynia się do zdrowszego i bardziej jędrnego wyglądu skóry.

 4. Działanie antyoksydacyjne: ALIDYA ma właściwości antyoksydacyjne, co oznacza, że pomaga neutralizować wolne rodniki, które mogą uszkadzać skórę i przyczyniać się do powstawania cellulitu.

 5. Wprowadzanie substancji aktywnych: Dzięki zastosowaniu metody mezoterapii igłowej, substancje aktywne zawarte w preparacie ALIDYA są wprowadzane bezpośrednio do tkanki podskórnej, omijając warstwę naskórka. To zapewnia skuteczne i celowane działanie przeciwcellulitowe.

Dzięki tym mechanizmom działania, zabieg ALIDYA jest skutecznym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem cellulitu.