Zabieg Kolagen Linerase to niezwykle skuteczna mezoterapia igłowa z wykorzystaniem roztworu atelokolagenu Linerase. Za pomocą drobnych nakłuć wykonywanych w odstępach ok. 2 cm do skóry właściwej podawany jest specjalistyczny wyrób medyczny (kolagen typu I), który zwiększa liczbę fibroblastów odpowiadających za produkcje w organizmie naturalnego kolagenu. Skutkuje to ogólną poprawą wyglądu skóry – odzyskaniem jędrności i elastyczności, usunięciem blizn i zmarszczek, redukcją wiotkości, a także zniwelowaniem rozstępów. Jest też całkowicie bezpieczny dla organizmu – nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Preparat Linerase sprawdza się w terapiach leczniczych przeprowadzanych w różnych partiach ciała. Zabiegi wykonywane są najczęściej na skórę twarzy (w okolicach ust, oczu, szyi i dekoltu), ale także dłoni, ramion, brzucha czy ud.

cena zabiegu portfel

Cena

od 1000 zł
czas zabiegu zegar

Czas zabiegu

30 - 45 minut
cena zabiegu portfel

Liczba zabiegów

2 - 4 zabiegi w serii
odstep czasowy między zabiegany klepsydra

Odstępy

3 - 4 tyg
obszar

Obszary

Twarz, Szyja, Dekolt, Dłonie, Ramiona, Brzuch, Uda

Jak wygląda zabieg KOLAGEN LINERASE?

W Klinice L.A. Beauty zabiegi Kolagen Linerase poprzedza bezpłatna konsultacja z dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. To gwarantuje całkowite bezpieczeństwo pacjentów i najwyższą skuteczność leczenia. Sam zabieg przypomina klasyczną mezoterapię igłową, tzn. po miejscowym znieczuleniu obszaru zabiegowego, lekarz aplikuje kolagen typu I pod skórę przy użyciu krótkiej, 4-milimetrowej igły.

Ile trawa zabieg KOLAGEN LINERASE?

Jeden zabieg Kolagen Linerase trwa ok. 40-60 minut. Opracowywane przez specjalistów L.A. Beauty programy lecznicze obejmują najczęściej od 2 do 4 zabiegów, które zazwyczaj wykonuje się raz na dwa tygodnie.

Zalety zabiegu KOLAGEN LINERASE

  • Szybkie i długotrwałe efekty
  • Zauważalna poprawa gęstości i sprężystości skóry
  • Mała inwazyjność zabiegu
  • Likwidacja zmarszczek i blizn

Przeciwwskazania dla zabiegu KOLAGEN LINERASE

  • Nadwrażliwość na składniki preparatu
  • W przypadku chorób skóry (stanów ropnych i stanów zapalnych) i chorób metabolicznych (m.in. cukrzycy)
  • W trakcie ciąży i karmienia piersią
  • W przypadku chorób krwi (zaburzeń krzepliwości), chorób autoimmunologicznych i nowotworów

Mechanizm działania zabiegu KOLAGEN LINERASE

Zabieg Kolagen Linerase to rewolucyjna metoda stymulowania produkcji naturalnego kolagenu w skórze. Proces ten działa poprzez wprowadzanie do skóry specjalnej substancji - kolagenazy, enzymu, który rozkłada stare włókna kolagenowe.

W pierwszym kroku zabiegu, kolagenaza jest delikatnie wprowadzana do skóry, gdzie rozpoczyna proces rozkładu starych, uszkodzonych włókien kolagenowych. To ważny etap, ponieważ z wiekiem włókna kolagenowe stają się coraz bardziej zniszczone i utracają swoje właściwości, prowadząc do utraty jędrności i elastyczności skóry.

Następnie, po rozłożeniu starych włókien, następuje druga faza zabiegu - naturalna reakcja organizmu na proces gojenia. Organizm zaczyna produkcję nowych, młodych włókien kolagenowych, które zastępują stare, zniszczone włókna. Nowy kolagen poprawia strukturę i wygląd skóry, przywracając jej jędrność i elastyczność.

Zabieg Kolagen Linerase jest więc nie tylko skutecznym, ale także naturalnym sposobem na odmłodzenie skóry, ponieważ wykorzystuje naturalne procesy organizmu do stymulowania odnowy komórkowej i produkcji kolagenu. Efekt? Młodsza, bardziej jędrna i zdrowa skóra.