DermaClear to innowacyjne urządzenie firmy Alma Lasers, przeznaczone do zabiegów hydrodermabrazji na twarz, szyję i dekolt.

DermaClear pozwala na przeprowadzenie trzystopniowego zabiegu, który składa się ze złuszczania, oczyszczania oraz nawilżania skóry. Urządzenie wyposażone jest w unikalną końcówkę obracającą się , z wysoką moc zasysania, umożliwia to głębokie oczyszczenie i usunięcie zanieczyszczeń ze skóry twarzy.

Poprzez obrotowy ruch masujący końcówki zabiegowej możliwe jest wprowadzanie preparatów nawilżających i przeciwutleniaczy w głąb skóry, a tym samym dostarczanie jej niezbędnego odżywienia od wewnątrz.

Końcówka wykonana z elastycznego silikonu jest miękka, giętka i przyjemna dla skóry nie powoduje uszkodzeń i rozciągania skóry, przez co zabieg jest skuteczny a zarazem bezpieczny i przyjemny.

cena zabiegu portfel

Cena

od 500 zł
czas zabiegu zegar

Czas zabiegu

90 minut
cena zabiegu portfel

Liczba zabiegów

1 - 4
odstep czasowy między zabiegany klepsydra

Odstępy

2 - 3 tyg
obszar

Obszary

Twarz, Szyja, Dekolt

3 etapy zabiegu DermaClear

  • Złuszczanie; usunięcie martwego naskórka przy użyciu preparatu z zawartością alfa-hydroksykwasów (AHA) DermaClear EXFO,
  • Oczyszczenie; preparat na bazie kwasu salicylowego (DermaClear CLEANSE) w połączeniu z funkcją zasysania, usuwa zanieczyszczenia nawet z głębokich warstw skóry, oraz nie powoduje podrażnień,
  • Odżywianie i nawilżanie; wprowadzanie w skórę skoncentrowanego serum (DermaClear HYDRATE), mającego działanie przeciwutleniające, nawilżające i kojące dla skóry.