Klinika medycyny estetycznej L.A. Beauty to wyjątkowa strefa piękna w Gdańsku. Naszą misją jest dbanie o komfort, zdrowie i poprawę jakości życia pacjentów. Oferujemy kompleksowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, trychologii oraz usług kosmetycznych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, by każda wizyta w naszej klinice była szczególnym przeżyciem i przyniosła oczekiwane efekty. Jesteśmy też dystrybutorem kosmetyków włoskiej marki Vagheggi.

Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój i tworzenie miejsca, w którym każdy będzie czuł się wyjątkowo. Dlatego dbamy o wysoką jakość usług i indywidualne podejście do naszych pacjentów. Gorąco zachęcamy do bezpłatnych konsultacji, podczas których dokonamy diagnozy problemu i rekomendujemy odpowiednie zabiegi.

Aleksandra Lendzion

założycielka marki i kosmetolog

Pomysłodawczyni i współwłaścicielka kliniki L.A. Beauty. W codziennej pracy stara się przede wszystkim w pełni zrozumieć potrzeby pacjentek i pacjentów, a następnie zagwarantować im odpowiednią jakość usług, dzięki najwyższej klasy urządzeniom i innowacyjnym technologiom. Regularnie bierze udział w szkoleniach krajowych i międzynarodowych, poszerzając zakres swoich kompetencji.

dr Izabela Wierzbicka

współwłaścicielka i lekarz medycyny estetycznej

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ponad 6 lat pracowała na oddziale chirurgii naczyniowej w szpitalu w Niemczech (Asklepios Klinikum Schwedt Oder). Ukończyła podyplomową szkołę Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie przez dwa lata doskonaliła swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Nieustannie rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach z zakresu nowych technik iniekcyjnych, a także konferencjach oraz międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej (m. in. IMCAS Paris, Monte-Carlo oraz TAMC Dubrownik), w ciągłym poszukiwaniu najlepszych produktów i metod odmładzania dla swoich pacjentek. Zdobywczyni nagrody Meraki Biznesu by Croma za swoją działalność w mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy jej towarzyszyć na kongresach i szkoleniach, pokazuje też efekty swojej pracy, edukuje pacjentów oraz dzieli się z obserwatorami pięknymi momentami ze swojego życia. Profil @drwierzbicka przepełniony jest pasją do medycyny estetycznej.

Pani doktor Wierzbicka nie tylko sama rozwija swoje umiejętności, ale również dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami. Prowadzi szkolenia z zakresu użycia Profhilo dla IBSA DERMA Polska oraz uczy lekarzy swojej techniki „Bella Lips” na szkoleniach z zakresu zaawansowanych technik modelowania ust.

mgr Emilia Trojanowska - Lendzion


Trycholog, Diagnosta Laboratoryjny
Wpółwłaściciel LA Beauty Gdańsk

Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego i absolwentka analityki medycznej CM UMK w Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych „Trychologia kosmetologiczna” w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Emilia diagnozuje swoich pacjentów w sposób całościowy, ponieważ zrozumienie zależności wszystkich czynników zdrowotnych pozwala na właściwą diagnozę i terapię trychologiczną. Oprócz tego nieustannie się rozwija, uczestniczy w ogólnopolskich szkoleniach i konferencjach dla trychologów.

Emilia jak wielu mieszkańców Trójmiasta - kocha morze, a zwłaszcza poza sezonem letnim, kiedy może się odprężyć spacerując po plaży w towarzystwie szumu fal. I choć kocha polskie morze, jej ulubionym miejscem na ziemi są Włochy.

Lek. Anna Katarzyna Bramorska - Lendzion

Specjalista położnictwa i ginekologii z 30-letnim stażem pracy.

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy pogłębiała swoje doświadczenie przez pracę w szpitalach, a także prowadząc przez 15 lat swój prywatny szpital ginekologiczno-położniczy.

Obecnie kontynuuje praktykę w prowadzonej przez siebie przychodni ginekologiczno-położniczej oraz w państwowych szpitalach.

Jak twierdzi wiele jej pacjentek - lekarz z powołania. Sala operacyjna to jej drugi dom.

Pani doktor chce nieść pomoc swoim pacjentkom w pełnym zakresie nowoczesnych możliwości - także w ramach ginekologii estetycznej.

Zabiegi te mają na celu nie tylko poprawę estetyki, ale przede wszystkim poprawę komfortu życia intymnego, który bezpośrednio przekłada się na wyższą jakość i satysfakcję z życia.

dr n.med. Monika Łącka


chirurgia plastyczna
medycyna estetyczna

Absolwentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje podczas licznych szkoleń i kursów. Do pacjenta podchodzi holistycznie, uważnie słucha i zawsze stara się jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby. Stawia na naturalny efekt i subtelne rezultaty.

„Medycyna estetyczna oraz chirurgia plastyczna to moja pasja. Uważam, że połączenie wiedzy i umiejętności z zakresu obu tych dziedzin może pozwolić moim pacjentom poczuć się dobrze w swojej skórze"

 Doktor lek. Krzysztof Szaluś


medycyna estetyczna

Doktor Krzysztof Szaluś ukończył studia medyczne na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie jest w trakcie doktoratu z chorób atopowych.
Swoje doświadczenie poszerza uczestnicząc w kursach z medycyny estetycznej z zakresu iniekcji oraz zabiegów laserowych.

W LA Beauty doktor Krzysztof będzie wykonywał zabiegi odświeżania i modelowania ust kwasem hialuronowym, wygładzania zmarszczek, zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, m.in. wygładzania zmarszczek, leczenie nadpotliwości, bruksizmu etc., mezoterapia i terapia antiaging z zastosowaniem osocza, fibryny oraz preparatów ze składnikami aktywnymi

Interesuje się zastosowaniem terapii łączonych w technologiach laserowych z iniekcjami z zakresu medycyny estetycznej. Doktor przyjmuje w LA Beauty w poniedziałki i czwartki.

Ewelina Banaszek


magister kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni oraz Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia, gdzie uzyskała tytuł magistra.

Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii Hi - Tech stosowanych w kosmetologii.

Głęboko wierzy w znaczenie współpracy między specjalistami różnych dziedzin - zwłaszcza pomiędzy kosmetologiem a lekarzem. Systematycznie aktualizuje swoje umiejętności i wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach branżowych.

Jej największym źródłem satysfakcji jest uśmiech i zadowolenie pacjenta, a jej profesjonalizm oraz dbałość o detale przekładają się na trwałe relacje z nimi.

mgr Anna Jakubczyk-Słabicka

Trycholog, Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Doktorantka nauk medycznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim. Absolwentka chemii kosmetycznej na Uniwersytecie Gdańskim, przemysłu farmaceutyczno-kosmetycznego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz studiów podyplomowych „Trychologia kosmetologiczna” w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Obecnie wykładowczyni akademicka na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

W klinice wykonuje badania trychologiczne oraz zabiegi poprawiające stan włosów i skóry głowy - takie jak trychologiczny peeling skóry głowy, odżywienie łodygi włosa za pomocą maski do włosów, infuzja tlenowa oczyszczająco- lecznica wykonywana z użyciem ampułki dopasowanej do aktualnych potrzeb problemu owłosionej skóry głowy klienta.