Osocze jest naturalnym składnikiem krwi i zawiera trombocyty, które pozytywnie wpływają na komórki skóry.

Dlatego ich aplikowanie punktowe przynosi niezwykłe i widoczne efekty takie jak poprawa gęstości i napięcia skóry, zwiększenie jej gładkości i elastyczności.

cena zabiegu portfel

Cena

od 1000 zł
czas zabiegu zegar

Czas zabiegu

30 - 45 minut
cena zabiegu portfel

Liczba zabiegów

2-4 zabiegi w serii
odstep czasowy między zabiegany klepsydra

Odstępy

3-4 tyg.
obszar

Obszary

Twarz (okolice oczu), Skóra głowy, Szyja, Dekolt, Dłonie

Jak wygląda zabieg Osocze bogatopłytkowe Arthrex ?

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą mezoterapii igłowej i polega na zaaplikowaniu pacjentowi punktowo jego własnych płytek krwi znajdujących się w osoczu. Pobrana próbka krwi trafia do wirówki, która pozwala wyizolować bogatopłytkowe osocze. Organizm szybko i bez reakcji alergicznych przyswaja własne komórki, poprawia się też ukrwienie w miejscach aplikacji osocza. Skóra jest stymulowana do produkcji kolagenu.

W klinice L.A.Beauty przy tym zabiegu korzystamy z Arthrex® ACP (Autologous Conditioned Plasma) najwyższej jakości strzykawek funkcjonujących w układzie zamkniętym bez antykoagulantów i aktywatorów chemicznych. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Ile trawa zabieg Osocze bogatopłytkowe Arthrex ?

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego Arthrex jest efektywny i efektywny czasowo - cały proces, od pobrania próbki krwi do iniekcji osocza, zwykle trwa około 45 minut. Bezpośrednio po zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych aktywności, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają skutecznych metod odmłodzenia skóry, które minimalizują czas przestoju.

Zalety zabiegu Osocze bogatopłytkowe Arthrex

  • Ogólna poprawa wyglądu skóry
  • Redukcja zmarszczek i wypełnienie blizn
  • Nadmierne wypadanie włosów
  • Łagodny i naturalny skład polecany dla osób z ryzykiem wystąpienia alergii

Przeciwwskazania dla zabiegu Osocze bogatopłytkowe Arthrex

  • W przypadku chorób skóry (stanów ropnych i stanów zapalnych) i chorób metabolicznych (m.in. cukrzycy)
  • W trakcie ciąży i karmienia piersią
  • W przypadku chorób krwi (zaburzeń krzepliwości), chorób autoimmunologicznych i nowotworów

Mechanizm działania zabiegu Osocze bogatopłytkowe Arthrex

Osocze bogatopłytkowe (PRP) wykorzystuje naturalne zdolności organizmu do samoleczenia. W skoncentrowanym osoczu są płytki krwi, które są bogate w czynniki wzrostu. Gdy te czynniki wzrostu są wprowadzane do skóry, stymulują produkcję nowych komórek i kolagenu, promując procesy regeneracyjne. Ponadto, czynniki wzrostu przyspieszają proces gojenia, co sprawia, że PRP jest również skuteczne w leczeniu różnych schorzeń skórnych. W efekcie, skóra jest odmłodzona, jędrna i zdrowa.