Profhilo® to innowacja w świecie medycyny estetycznej wielokrotnie nagradzana na międzynarodowych targach i kongresach medycznych. Wykonywane przy użyciu tej technologii zabiegi pozwalają poprawić wygląd skóry, odzyskać utracony kontur twarzy i wygładzić zmarszczki. Neutralizują też zwiotczenie skóry i nadają skórze odpowiednią sprężystość. W zabiegach Profhilo® kluczowa jest stabilizowana termicznie molekuła hybrydowa, nazwana „molekułą młodości”. Jej działanie jest wielopoziomowe i obejmuje nie tylko skórę, ale także tkankę podskórną.

cena zabiegu portfel

Cena

od 1000zł
czas zabiegu zegar

Czas zabiegu

15-20 minut
cena zabiegu portfel

Liczba zabiegów

2 zabiegi w serii
odstep czasowy między zabiegany klepsydra

Odstępy

3-4 tyg
obszar

Obszary

Twarz, Szyja

Jak wygląda zabieg PROFHILO® MOLEKUŁA MŁODOŚCI?

W klinice L.A. Beauty zabiegi Profhilo® wykonuje dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, dr. Izabela Wierzbicka, zgodnie z wytycznymi producenta i przy zachowaniu najwyższych standardów. W przypadku Profhilo® bardzo ważna jest specjalistyczna technika wstrzyknięcia niewielkich ilości preparatu w pięć autonomicznych punktów po obu stronach twarzy. Precyzja aplikacji sprawia, że zabieg jest niemal bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, a w miejscach ukłuć nie powstają obrzęki.

Ile trawa zabieg PROFHILO® MOLEKUŁA MŁODOŚCI?

Jeden zabieg Profhilo® trwa około 15-20 minut. Jego rezultaty są widoczne już po 2 sesjach, które zazwyczaj odbywają się w ciągu 1 miesiąca.

Zalety zabiegu PROFHILO® MOLEKUŁA MŁODOŚCI

  • Długotrwałe efekty
  • Mała inwazyjność zabiegu
  • Ogólna poprawa wyglądu skóry twarzy
  • Skuteczna likwidacja zmarszczek, bruzd i opadniętych policzków (tzw. chomików)
  • Zauważalna poprawa jędrności i elastyczności skóry

Przeciwwskazania dla zabiegu PROFHILO® MOLEKUŁA MŁODOŚCI

  • Nadwrażliwość na składniki preparatu
  • W przypadku chorób skóry (stanów ropnych i stanów zapalnych) i chorób metabolicznych (m.in. cukrzycy)
  • W trakcie ciąży i karmienia piersią
  • Zaburzenia krzepnięcia krwi
  • W przypadku chorób krwi (zaburzeń krzepliwości), chorób autoimmunologicznych i nowotworów

Mechanizm działania zabiegu PROFHILO® MOLEKUŁA MŁODOŚCI

Profhilo® działa poprzez dostarczanie skórze ultra-czystego kwasu hialuronowego, co przekłada się na intensywne nawilżenie, jędrność i odmłodzenie skóry. Profhilo® nie tylko nawilża skórę, ale również stymuluje produkcję czterech różnych typów kolagenu i elastyny, zapewniając długotrwałe efekty. W rezultacie, skóra staje się bardziej jędrna, nawilżona i odzyskuje młodzieńczy blask. Profhilo® jest szczególnie skuteczny w walce ze zmarszczkami, utratą elastyczności skóry i jej suchością, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących zatrzymać procesy starzenia.